אודות

ברוכים הבאים לאתר המכירות המיוחד של חברת computer4all.
באתר זה נמכר גם ציוד מחודש ( Refurbished ),ציוד זה עבר בדיקות קפדניות של היצרן וכל הציוד הנמכר באתר שלנו כולל גם אחריות.
ניתן להגדיל את משך תקופת האחריות לשנה בתוספת תשלום.
את המוצרים ניתן לרכוש באמצעות כרטיס אשראי באתר, במוקד המכירות הטלפוני שלנו או לחלופין על ידי הגעה למשרדנו ברחוב המפעלים 7 בפתח תקווה.
 
קנייה מהנה מצוות computer4all
 
 

אמנת השירות של computer4all


מתחייבים לשירות מהיר

אנו יודעים כי הדבר החשוב ביותר לכם אחרי שרכשתם באתר הוא המהירות בה תקבלו את המוצר. אנו מתחייבים לעשות כל מאמץ בכדי לספק לכם את המוצר בזמן הקצר ביותר האפשרי, מתחייבים ל-14 ימי עבודה, משתדלים לפחות.

מתחייבים לשמירת פרטיות

אנו מתחייבים כי פרטיכם שמורים במערכת וכי לא ייעשה בהם שימוש אחר למעט מתן הטבות לחברי מועדון הלקוחות של computer4all אשר נרשמו לשירות. מאגר מידע זה לא יעבור לידיים אחרות ולא ייעשה בו שימוש מסחרי אחר למעט פעילותו של אתר זה.

מתחייבים להגנה על כספכם

אנו מתחייבים כי מערכת הרכישה בכרטיס אשראי הפועלת באתר הינה מהמתקדמות בעולם וכי פרטי הכרטיס אשר הזנתם למערכת מוגנים ומוצפנים בצורה המקסימאלית האפשרית ואינם חשופים לגורם שלישי, בין אם בטעות או במזיד. המידע מאובטח ומוצפן ואינו נגיש לאדם מלבד שירות סליקת התשלום המאובטח והמאושר ע"י חברות האשראי בישראל.

מתחייבים לאמת בפרסום

פרסומים רבים באינטרנט עשויים להטעות בהקשר למוצר או פריט מסוים המיועד למכירה בכדי לקדם את מכירתו. אנו מתחייבים לפרסם רק את הנתונים המדויקים של המוצרים, כפי שמסופקים לנו ע"י היצרן עצמו ובהתחייבותו.

מתחייבים למחיר הוגן

מתוקף היותו אתר מכירות מוצרים מחודשים, אנו מתחייבים לספק לכם את המותגים המוצעים באתר במחיר "הזדמנות" – נמוך משמעותית ממחיר השוק המקובל שלו. את מחיר השוק נציג בצורה האמינה והמדויקת ביותר על סמך מחירונים מפורסמים של ספקים בשוק ולא בצורה שרירותית ויקרה, כפי שניתן למצוא באתרי מסחר רבים.

מתחייבים לאחריות

מכיוון שהאתר מוכר סחורה עם אחריות, לכם כלקוחותינו הזכות לקבל אחריות ישירה בגין כל מוצר ומוצר. עומדת לרשותכם מחלקת שירות לקוחות שלנו אשר נעשה כל שביכולתנו ואף מעבר, בכדי לפתור כל בעיה או תקלה הקשורה במוצר או באספקתו אליכם, עד להשגת פיתרון משביע רצון.

שירות הלקוחות שלנו 

לאחר ביצוע הרכישה יועברו פרטיך למחלקת משלוחים לתיאום מועד האספקה עימך.
צוות שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם.

טואול - בניית אתרים